همكاری با ما

برای همکاری با کانون سرو از راه‌های مختلف می‌توان اقدام کرد:

  • همکاری نوع اول؛ عضویت:

در این حالت با پرداخت حق عضویت ماهانه (از 100 هزار تومان به بالا) عضو کانون محسوب می‌شوید. شما می‌توانید انتخاب خودتان را برای نحوه‌ی هزینه کرد، در فرم ذکر کرده و یا این که انتخاب را به کانون واگذار کنید.

ویژگی‌ها:

- دریافت کارت عضویت؛

- دریافت آخرین اخبار و برنامه‌ها از طریق ایمیل و پیام کوتاه؛

- دریافت رسید وجه از طریق ایمیل و پیام کوتاه؛

- امکان برنامه‌ریزی مناسب‌تر برای کانون با توجه به مشخص بودن میزان دریافتی‌های ماهانه.

مراحل:

1- تکمیل فرم درخواست عضویت و مشخص کردن زمان واریز مبلغ حق عضویت (این فرم، یک‌بار تکمیل می‌شود و کد ملی شما، شماره عضویتتان در کانون محسوب می‌شود)؛

2- واریز مبلغ حق عضویت ماهانه در موعد مقرر و ثبت شماره پیگیری اینترنتی یا شماره قبض پرداختی؛ 

3- تکمیل فرم پرداخت مبلغ و ذکر کد پیگیری یا شماره قبض، تاریخ واریز مبلغ و کد عضویت (کدملی)؛ این فرم پس از هر نوبت واریز مبلغ تکمیل می‌شود.

 

  • همکاری نوع دوم؛ پرداخت مبالغ موردی:

در این حالت شما برحسب تمایل، مبلغی را واریز و اولویت انتخاب خود را برای نحوه‌ی هزینه‌کرد مبلغ اهدایی، مشخص کرده یا انتخاب را به کانون واگذار می‌کنید. در این نوع از همکاری، تعیین زمان واریز مبلغ، ضروری نیست.

ویژگی‌ها:

- دریافت رسید از طریق ایمیل و پیام کوتاه؛

- امکان دریافت ریز هزینه‌کرد.

مراحل:

1- واریز وجه مورد نظر و ثبت شماره پیگیری اینترنتی یا شماره قبض؛

2- در صورت تمایل، تکمیل فرم پرداخت مبلغ و مشخص کردن اولویت هزینه‌کرد.

 

  • همکاری نوع سوم؛ سرپرستی مجازی یک کودک:

در این حالت می‌توانید سرپرستی مجازی یک کودک را برعهده بگیرید و ماهانه مبلغی (حداقل 150 هزار تومان) برای تأمین هزینه‌های کودک مورد نظر، واریز کنید. برای انتخاب کودک می‌توانید با هماهنگی کانون، لیست بچه‌های تحت‌پوشش را دریافت کنید و یا انتخاب را بر عهده ما بگذارید. در صورتی‌که ویژگی خاصی در نظر دارید می‌توانید در فرم مربوطه ذکر کنید.

شما می‌توانید مبلغ ماهانه را به حساب کانون واریز کرده تا ما با توجه به نیازهای ضروری کودک، آن را هزینه کنیم. همچنین در صورت تمایل می‌توانید مبلغ مورد نظر را به‌طور مستقیم، به شماره حساب کودک واریز کنید.

ویژگی‌ها:

- دریافت کارت سرپرست مجازی؛

- دریافت آخرین وضعیت و اخبار مربوط به کودک از طریق ایمیل؛

- دریافت رسید مبالغ و هدایا و لوازم اهدایی از طریق ایمیل و پیام کوتاه؛

- دریافت گزارش هزینه‌کرد از طریق ایمیل؛

- امکان ارتباط مستقیم با کودک به‌صورت تلفنی یا حضوری.

مراحل:

1- تکمیل فرم سرپرست مجازی و مشخص کردن نحوه انتخاب کودک؛ (این فرم، یک‌بار تکمیل می‌شود و کد ملی شما، شماره عضویتتان در کانون محسوب می‌شود)؛ 

2- واریز حق سرپرستی ماهانه؛ 

3- تکمیل فرم پرداخت مبلغ و ذکر کد سرپرستی (کد ملی)؛ این فرم ماهانه و پس از هربار واریز وجه، تکمیل می‌شود.

 

  • همکاری نوع چهارم؛ "یاوران سرو":

اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند یاوران سرو باشند:

- متخصصانی که مایل هستند در زمینه تخصص خود خدمات رایگان یا خدماتی با هزینه کمتر به افراد تحت‌پوشش ارائه دهند؛ خدماتی مانند: پزشکی، دندانپزشکی، روانپزشکی، تهیه دارو، سونوگرافی، رادیولوژی، آزمایشگاه تشخیص طبی، خیاطی و...؛

- متخصصانی که می‌توانند حرفه خود را آموزش دهند؛ حرفه‌هایی مانند: آرایشگری، قالیبافی، مکانیکی، تراشکاری، جوشکاری، خیاطی و ...؛

- مدرسانی که می‌توانند در کار آموزش کودکانی که نیاز به کمک‌های آموزشی دارند همکاری کنند؛ تدریس کامپیوتر، زبان و دیگر درس‌ها در مقاطع مختلف؛

- شرکت‌ها، نمایندگی‌ها و فروشگاه‌هایی که مایل هستند بخشی از درآمد خود را به حمایت از کودکان کانون سرو اختصاص دهند؛

- هنرمندان و علاقه‌مندانی که تمایل دارند بخشی از درآمد حاصل از اجرای تئاتر، کنسرت، نمایش فیلم و ... را به حمایت از کودکان کانون سرو اختصاص دهند؛

- اماکن تفریحی که می‌توانند تسهیلاتی را برای استفاده کودکان سرو در اختیار کانون قرار ‌دهند؛ مانند: سینماها، تله‌کابین، شهربازی و ... .

ویژگی‌ها:

- دریافت لوح "یاوران سرو"؛

- دریافت آخرین اخبار از طریق ایمیل و پیام کوتاه؛

- دریافت گزارش از وضعیت همکاری.

مراحل:

1- تکمیل فرم یاوران سرو و مشخص کردن نوع و نحوه همکاری؛

2- هماهنگی کانون با "یاور" در هنگام نیاز.

 

  • همکاری نوع پنجم؛ اهداکنندگان 

در این حالت می‌توانید لوازم مورد نیاز افراد تحت‌پوشش کانون را خریداری و یا لوازمی که دست دوم هستند ولی کیفیت مقبول و مناسبی دارند را به کانون اهدا کنید. اقلام مورد نیاز عبارت است از: یخچال، گاز، کولر، بخاری، کامپیوتر، ماشین‌لباسشویی، تلویزیون، فرش، اسباب‌بازی، کاپشن، کفش، کیف و لباس گرم.

مراحل:

- تکمیل فرم اهداکنندگان سرو؛ 

- هماهنگی کانون با اهداکننده برای دریافت وسیله اهدایی.

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color