یکشنبه, 21 آبان 1391 ساعت 18:19

تهیه کامپیوتر برای دو نوجوان تحت پوشش

برای تهیه کامپیوتر برای دو نفر از نوجوانان تحت پوشش کانون سرو به کمک احتیاج داریم.

یک مورد دختری است که پدرش، او و مادر بیمارش را ترک کرده و به مکان نامعلومی گریخته و او در سن 15 سالگی مجبور به نگهداری از مادر بیمارش شده است و مدت‌ها با افسردگی حاد و اختلال دو قطبی دست و پنجه نرم کرده است.

امسال با اصرار و کمک دوستان و برای رهایی از افسردگی در کنکور شرکت کرد و در رشته نرم افزار پذیرفته شده و این روزها با شروع دانشگاه، حالش بسیار بهتر شده است.

این دختر جوان برای تأمین هزینه‌های دانشگاه و داروهای مادرش درصدد است کار تایپ و تحقیق پایان نامه و کارهای گرافیکی انجام دهد. کامپیوتر قدیمی‌ای که قبلاً به او اهدا شده بود دیگر کارایی ندارد و نیاز به ارتقا دارد.

دیگری پسر 15 ساله‌ای مبتلا به نوعی سندرم کلیه است. این بیماری منجر به افزایش بیش از حد پروتئین ادرارش می شود و هر یکی دوماه، بدنش به شدت ورم می‌کند و باید در بیمارستان بستری شود تا بهبود یابد. با وجود مشکلات ناشی از بیماری، از دانش آ‌موزان ممتاز هنرستان فنی و حرفه‌ای در رشته کامپیوتر است؛ اما هنوز در خانه کامپیوتری ندارد.


در صورتی که درصدد ارتقاء سیستم خود و یا خرید لپ تاپ جديدی هستید و به سیستم قبلی خود احتیاج ندارید با ما تماس بگيريد.

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color