پنج شنبه, 29 دی 1390 ساعت 21:49

سپاس‏گزاری

حدود دو ماه پیش برای تهیه دو کامپیوتر برای دو نفر از نوجوانان تحت پوشش کانون سرو تقاضای کمک کردیم و باز هم مثل هر بار شرمنده محبت، لطف و همدلی دوستان شدیم.

در نتیجه این همراهی زیبا، علاوه بر تهیه دو کامپیوتر مورد نظر، دو دستگاه کامل، دو مونیتور و مبلغی معادل 880,000 تومان وجه نقد جمع آوری شد. دو کامپیوتر دیگر تحویل دو نوجوان دبیرستانی نیازمند شد و با مبلغ جمع‏‌آوری شده هم در حال تهیه دو سیستم کامل دیگر برای یک دانشجو و یک دختر معلول که به وسیله کار با کامپیوتر امکان امرار معاش خواهد یافت، هستیم.

گرچه محبت یکایک عزیزانی که مثل هر بار، ما و مددجویان کانون سرو را حمایت کردند قابل جبران و سپاسگزاری شایسته نیست، تنها کاری که می‏‌توانم انجام دهم این است که اده و صمیمانه، این حضور پرمهر و امیدبخش را ارج گذارم.

   دوستانی که با اهدای سیستم کامل، اجزای مختلف کامپیوتر، ارسال وجه نقد، کمک‌های فکری و پیشنهادات خود، ما را حمایت کردند:

- آقایان: نوذری‌پور، مرادی، تاجیک، محور، مهاجر، سلطانیان، آجری، روزبان، رستگار

- خانم‌ها: بلوری، ثبوتی، فراهانی، فاتحی، شربیانی، کلانتری، ناهید، فرشته صمدانی، پرستو قربانی، سحر بوذری

- دوست ناشناس بامحبتی که گویا اتفاقی با وبلاگ ما آشنا شدند و مبلغ 500000 تومان به حساب من واریز کردند.

    و سپاس ویژه از همسرم (شهرام فرضی) بابت کلیه زحمات خرید، تهیه و جابجایی وسایل.
    با امید به توانمندسازی هرچه بیشتر مددجویان و آرزوی این که مهر بی‏ دریغ قلبتان که از نعمت‌های نادر این روزگار است همچنان پایدار بماند.

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color