پنج شنبه, 10 شهریور 1401 ساعت 00:00

کارگاه آموزش نقاشی دیواری

کارگاه آموزش نقاشی دیواری

قسمت آخر: پیاده‌سازی طرح‌ها و اجرای پروژه

 

قصه‌ی نقاشی دیواری بچه‌های سرو چند هدف داشت‌:

از یادگیری یه مهارت باحال و اجرای اون به دست خود بچه‌ها تا انجام یه کار گروهی و تمرین مدارا و احترام به سلیقه و ایده‌ی همدیگه 

از پُر کردن اوقات فراغت تابستونی بچه‌ها تا تخلیه‌‌ی هیجانات و احساساشون روی دیوارای خونه

 

کار ساده‌ای در پیش نبود، قرار بود در کالبد دیوارای تازه سیمان‌شده‌ی حیاط پشتی، جونی دمیده بشه و حیاط خونه‌ی سرو، این‌بار با دستای کوچیک و جسور بچه‌هاش، حیات پیدا کنه.

این‌طوری شد که پنج‌ جمعه، خونه‌ی سرو پر شد از هیاهوی بچه‌ها!

از اونایی که تا حالا قلم‌مو دست نگرفته بودند تا اونایی که خودشون رو نقاش می‌دونستن، برای دیدن ایده‌هاشون روی دیوار ذوق داشتن.

 

یادمون نمی‌ره استاد علی خوش‌جام عزیز که مدیر این پروژه‌ی بزرگ بود و خانم‌ها لیلا آرش، ماهی صبوری، گندم خاوری، عادله ناصحی، الهام مهدی‌کیا، عطیه حاجی‌محمد، محبوبه اسکندری با روی باز و مهربونی ناتمومشون، دل به دل بچه‌ها دادن تا انگیزه و اشتیاقشون رو با رنگ روی دیوار بپاشن.

 

قصه‌ی نقاشی دیواری بچه‌های سرو اینجا تموم شد اما روایت لبخنداشون با همدلی شما مستدام می‌مونه!

ما رو با دیدن فتوکلیپ پروژه‌ی نقاشی دیواری همراهی کنید...

سایت www.kanoonesarv.org

واتساپ ۰۹۱۹۸۰۴۵۵۴۵

اینستا @kanoone.sarv

رسانه

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color