دوشنبه, 03 مرداد 1401 ساعت 00:00

فراخوان جذب داوطلب برای «زنگ مدرسه»

 

ما بر این باوریم که آموزش و تحصیل حق همه‌ی کودکان است و همه‌ی کودکان می‌توانند مراحل رشد و تحصیل را به خوبی طی کنند. هر کودک، انسانی منحصربه‌فرد با توانایی‌های ویژه است و برای یادگیری، نیاز به محیط و امکانات مناسب دارد که فضاهای رسمی آموزشی موجود، قادر نیست این توانایی‌ها، نیازها و استعدادها را به درستی تشخیص دهد و امکانات لازم برای یادگیری همه‌ی کودکان را فراهم کند. با این اوصاف، بسیاری از کودکان با نیازهای ویژه از چرخه‌ی تحصیل خارج می‌شوند.

 

ما همانند سال‌های گذشته در «زنگ مدرسه»‌ی کانون سرو قصد داریم محیطی را فراهم کنیم تا کودکان از روند آموزش لذت ببرند، درک عمیق‌تر و بهتری از دروس و مدرسه داشته باشند و نیازها و شرایط ویژه‌ی آنان را در روند آموزش در نظر بگیریم. امید داریم با این کار بتوانیم از بازماندن کودکان از تحصیل جلوگیری کنیم و فرآیند آموزش آنان را هدفمندتر و کاربردی‌تر کنیم.

 

برای ادامه‌ی این راه به داوطلبانی نیاز داریم که با صبر و حوصله، توانایی تدریس برخی دروس در مقاطع اول تا دوازهم را داشته باشند و بتوانند حداقل یک روز در هفته در دفتر کانون سرو، واقع در ورامین حضور یابند یا به‌صورت آنلاین تدریس کنند.

 

لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر و همکاری با کانون سرو از راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

 

ارسال پیام به دایرکت اینستاگرام

 

تماس با تلفن 02136284859

 

ارسال ایمیل به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

 

ارسال رزومه به واتساپ ۰۹۱۹۸۰۴۵۵۴۵

 

سایت www.kanoonesarv.org

تلگرام: t.me/kanoonesarv

اینستا @kanoone.sarv

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color