چهارشنبه, 29 تیر 1401 ساعت 00:00

فراخوان اهدای مانیتور و صندلی اداری

سرویارانِ پر مهر خانواده‌ی سرو با توجه به راه‌اندازی واحد مددکاری و توسعه‌ی بخش آموزشِ موسسه، همچنین جهت اهدای چند دستگاه کامپیوتر به همراه متعلقات به کودکان و نوجوانان تحت پوشش به تعدادی مانیتور به منظور تکمیل کسری لوازم کامپیوتر‌های اهدایی و تعدادی صندلی مناسبِ اداری جهت استفاده در بخش‌های مددکاری و آموزش نیازمندیم...

 

خواهشمندیم در صورت امکان جهت هماهنگی اهدای اقلام یاد شده از طریق شماره تلفن ۰۹۱۹۸۰۴۵۵۴۵ مددکاری یا واتس‌اپ همین شماره و یا دایرکت اینستاگرام کانون به آدرس kanoone.sarv@ با ما در ارتباط باشید

اینستا: Instagram.com/kanoone.sarv

سایت: www.kanoonesarv.org

تلگرام: t.me/kanoonesarv

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color