یکشنبه, 05 تیر 1401 ساعت 00:00

کارگاه نقاشی خلاقانه

پیش‌نیاز آغاز طرح آموزش در سال جدید، همچنین لزومِ دیدار دوباره‌ی کودکان و آگاهی از آخرین وضعیت زندگی و تحصیلشان پس از اتمام امتحانات، برگزاری کارگاهی هیجان‌انگیز و دلچسب را برای بچه‌ها رقم زد...

 

حضورِ غولِ فوتبالدستی تازه وارد در خانه‌ی سرو با ترکیب دست‌های رنگ شده‌ی کودکان چیزی جز امید به فردایی روشن را برایمان ترسیم نکرد...

قدردان الطاف خانم‌ها مینا بختیاری، بهار خسور و کیانا حسینی در برگزاری این دورهمی هستیم...

شادی حقِ همه‌ی کودکان است...

اینستا: @kanoone.sarv

سایت: www.kanoonesarv.org

تلگرام: t.me/kanoonesarv

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color