سه شنبه, 10 خرداد 1401 ساعت 00:00

حضور خانواده‌های سرو در تئاتر کمدی

با همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری ورامین و همدلی جناب آقای فخاری بالغ بر ۱۲۰ نفر از اعضای خانواده سرو به تماشای تئاترهایی شاد و خانوادگی نشستند...

 

این‌ نمایشها با عناوین رئیس مزرعه و سیاه دوست داشتنی به کارگردانی حسین قاسمی و رضا محمدیان و بازیِ سایر عوامل در روزهای پنج‌شنبه ۲۹ و شنبه ۳۱ اردیبهشت در کانون هدایت و فرهنگسرای رازی ورامین اکران شد...

شادی حق همه‌ی کودکان است...

اینستا: Instagram.com/kanoone.sarv

سایت: www.kanoonesarv.org

تلگرام: t.me/kanoonesarv

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color