یکشنبه, 31 مرداد 1400 ساعت 00:00

اهدای پک بهداشتی و ضدعفونی

به منظور پیشگیری از ابتلای اعضای خانواده سرو به کرونا و حمایت از سلامت خانوار، پک اقلام بهداشتی و ضد عفونی پیش از ایام تاسوعا و عاشورا، بین ایشان توزیع شد

 

این اقلام شامل؛

ماسک

مایع ضدعفونی دست

خمیردندان

و صابون بود

پک یاد شده، از محل طرح پیوند درمان با سخاوت خانم لیلا شریف و حمایت خانواده محترم تفقدی (خانم ها فریبا و فروزنده و آقایان فرهاد، فریدون و علیرضا) به نیت احسان والدین بزرگوارشان، تامین اعتبار گردید.

روحشان شاد

خانه سرو

تابستان ۱۴۰۰

پذیرای کمکهای شما برای تامین مجدد پک بهداشتی هستیم

اینستاگرام instagram.com/kanoone.sarv

سایت www.kanoonesarv.org

واتساپ ۰۹۰۴۴۶۶۲۰۷۷

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color