جمعه, 15 مرداد 1400 ساعت 00:00

قاب قدردانی سال ۱۳۹۹

به رسم تقدیر، در آیین مهرورزی، قدردانی می‌کنیم از همه‌ی شما سرویاران پر مهر خانواده سرو که سال هزار و سیصد نود و نه را با تمام فراز و فرودهایش در کنار ما ایستادید

قدردان زحمات سایر سرویارانی هستیم که تمایلی به ذکر نامشان نداشتند

سپاس‌گزاری می کنیم از سایر همکاران و حامیانی که در اجرای برنامه‌های کانون ما را همراهی نمودند و پوزش می‌طلبیم از عزیزانی که نامشان در این لیست ثبت نشده است...

امید به فردای روشن برای همه‌ی کودکان

خانه سرو

تابستان ۱۴۰۰

اینستا instagram.com/kanoone.sarv

سایت www.kanoonesarv.org

رسانه

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color