پنج شنبه, 07 مرداد 1400 ساعت 00:00

بخش سوم از گزارش عملکرد سال ۱۳۹۹

پایش سلامت، بهداشت و درمان

 

عدم وجود زیرساخت‌های بهداشتی و درمانی مکفی، فقدان آگاهی و منابع مالی در پیشگیری و درمان بیماری‌ها، باعث بروز مشکلات عدیده در زندگی جامعه هدف گردیده است...

برای کاهش آسیبهای یاد شده هر ساله بخش عظیمی از فعالیتهای کانون سرو در راستای افزایش سطح سلامتی مددجویان، انجام می گردد...

شما را به دیدن ویدیویی مختصر از فعالیتهای بخش بهداشت، درمان و سلامت کانون سرو دعوت می کنیم

اینستاگرام instagram.com/kanoone.sarv

سایت www.kanoonesarv.org

رسانه

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color