یکشنبه, 02 شهریور 1399 ساعت 00:00

‌گزارش فراخوان عید تا عید

نذوراتی برای سفره های سرو ‌

امسال با همت حامیان‌مان، از عید قربان تا عید غدیرخم سفره‌ی همدلیِ نذورات گسترده شد و موفق شدیم بین هفتاد و شش خانواده‌ی سرو بسته‌های پروتئینیِ گوشتِ گوسفندی توزیع کنیم. ‌

این بسته‌ها در ساک‌های پارچه‌ای اهدایی موسسه‌ی زیمادوست به خانواده‌ها تحویل داده شد.‌

قدردانیم از عزیزانی که در طرح یاد شده ما را پشتیبانی کردند: آقای وفایی، خانم حمیدی، خانم شریف، خانم و آقای بختیاری، خانم ز.، خانم دکتر علی‌رضانژاد، خانم دکتر بوذری، خانم شهره، همکاران سازمان تأمین اجتماعی، خانم‌ها فروزنده و فریبا تفقدی، خانم دکتر فرهمند، آقای دکتر لنگرودی و آقای اله‌دادی. ‌‌‌

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color