شنبه, 01 شهریور 1399 ساعت 00:00

اهدای بسته‌های حمایتی

اهدای نوبتِ ششمِ بسته‌های حمایتی در سال ٩٩‌

با لطف و عنایت حامیانِ گرانقدرِ کانون؛ آقایان باقری‌اقدم و خسروی در مجموعه‌ی تعاون مهر پیشه‌گان کوبه و همچنین سرکار خانم رجبی (انکوتی) و آقای رجبی از جمعیت پنج‌تن، موفق شدیم به پنجاه‌و‌پنج خانواده که بر اثر همه‌گیری کرونا با مشکلات عدیده‌ی شغلی و معیشتی امرارمعاش می‌کردند، بسته‌های غذایی و مایحتاج اساسی اهدا کنیم. ‌

 اقلام موجود در بسته‌ها شامل: برنج، روغن، رُب گوجه، سویا، ماکارونی، حبوبات، قند، شکر، خرما، آبمیوه، چای، تن‌ماهی، گوشت قرمز و مرغ بودند.‌

قدردان الطاف ایشان هستیم.‌

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color