دوشنبه, 13 مرداد 1399 ساعت 00:00

بخش چهارمِ گزارش کلی عملکرد در سال ۹۸

سال ٩٨ با تمام فراز و نشیب‌هایش بارقه‌هایی از امید را در قلب‌های ما جاری کرد که در پایانِ گزارشِ سالیانه، شما را به شنیدن گوشه‌ای از آن دعوت می‌کنیم:‌

ثبات فعالیت کانون در چهار حوزه‌ی اصلی با اتمام فعالیتِ ساختمانی و حضور در خانه‌ی سرو ‌

افزایش مشارکت حامیان، سرپرستان مجازی و سایر همراهان سرو در طرح‌ها و فراخوان‌های سالیانه با هدف ساماندهی کمک‌ها به کودکان کم‌برخوردار‌

آغاز رسمی فعالیتِ طرحِ پیوند در بخش‌های آموزشی و درمانی و...‌

بهره‌گیری از فرصت دورهمیِ رمضان برای تهیه‌ی سرپناهِ خانواده‌های کم‌برخوردار ‌

استمرار فعالیت‌های سیستماتیکِ اداری و مالی در ساختار سرو‌

افزایش تأثیرپذیری کودکان در طرح آموزش که با بازگشت به تحصیل، قبولی دانشگاه و درخواست برای فراگیری مهارت‌های لازم نمایان شد.

 همگی این موارد جزو اهداف کوتاه‌مدتِ ما در برنامه‌های سال‌های پیشین بود که با همت عالی و مهربانی روزافزون شما و اقداماتی که در گزارش‌ها اشاره شد به ثمر نشست.

 

ما اطلاع‌رسانیِ فعالیت‌های انجام شده به حامیان‌مان را به پاسداشت نگرش خیرخواهانه‌ی‌شان، وظیفه‌ی حرفه‌ای خود قلمداد می‌کنیم.‌

در این راه سخت اما شیرین، حضورتان را قدردانیم و منت‌دار الطاف یکایک شما هستیم.‌

 لطفتان مستدام، مهرتان پُردوام‌

امید به فردایی روشن برای همه‌ی کودکان‌

خانه‌ی سرو، تابستان ٩٩‌

 

رسانه

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color