یکشنبه, 12 مرداد 1399 ساعت 00:00

بخش دومِ گزارش کلی عملکرد در سال ۹۸

بخش دومِ گزارش کلی عملکرد فعالیت کانون سروِ امیدِ آفتاب در سال ۹۸ ‌‌

 ما در راستای ترویج‌گری فعالیت‌های بشردوستانه کوشش می‌کنیم با حمایت از کودکان آسیب‌پذیر با محوریت منطقه‌ی جنوب‌شرقِ استان تهران، فارغ از هرگونه تمایز قومیتی، جنسیتی و مذهبی گام‌هایی در مسیر کاهش آسیب‌های اجتماعی برداریم.‌

 با مروری بر فعالیت‌‌های کانون در سال ۹۸ ما را در شناخت بیشتر حوزه‌های فعالیت کانون سرو همراهی نمایید:

بخش اول:

آموزش و حمایت از تحصیل‌

بخش دوم:

امور مددکاری و معیشتی

بخش سوم:

پایش سلامت‌

بخش چهارم:

اجتماعی و فرهنگی‌

امسال نیز فعالیت‌های کانون تحت تأثیر همه‌گیری ویروس کرونا قرار گرفت و گزارش عملکرد با تأخیر منتشر شد، اما با این حال ما دست روی دست نگذاشتیم و مثل ماه‌های پیشین در کنار اعضای خانواده‌ی سرو با رویکردی متفاوت همچنان ایستاده‌ایم.

رسانه

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color