جمعه, 10 مرداد 1399 ساعت 00:00

پویش عید تا عیدِ سرو

 پویش عید تا عیدِ سرو برای جمع‌آوری نذورات ‌

کانون سرو در نظر دارد نسبت به جمع‌آوری نذورات نیکوکارانه‌ی حامیان خود از عید سعید قربان تا عید غدیرخم، اقدام کند و بسته‌های پروتئینی از جمله گوشت قرمز و سفید را بین کودکان کم‌برخوردار و خانواده‌های ایشان توزیع نماید.‌

 بر این اساس برای اهدای نذورات خود اعم از گوسفند، مرغ و خروس قربانی یا تأمین مبلغ نقدی آن و سایر نیت‌های نیکوکارانه‌ی خود به روش‌های زیر با ما در ارتباط باشید.‌:

 

تماس با شماره‌ی ٣۶٢٨۴٨۵٩-٠٢١

ارسال پیام به این آی‌دی‌‌ها در تلگرام: ‌‌‌

reza_t_ngo

Payamsaba95

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color