دوشنبه, 09 تیر 1399 ساعت 00:00

طرح تابستانه‌ی آموزش

 آغاز طرح تابستانه‌ی آموزشِ کانون سرو به صورت مجازی‌

با توجه به ادامه‌ی همه‌گیریِ بیماری کرونا و عدم امکان آموزش حضوری کودکان سرو طبق سال‌های گذشته، تصمیم گرفتیم از ظرفیت فراگیرِ آموزش به صورت غیرحضوری در فضای مجازی با هدف «مهارت‌افزایی و آموزش سبکِ زندگی، آموزش و حمایت از تحصیل و کلاس‌های هنری» بهره بگیریم.‌

این طرح در دو حوزه پیگیری خواهد شد:‌

١- ادامه‌ی طرح پشتیبانی درسیِ تلفنیِ کودکانی که نیاز به یاری‌رسانیِ درسی دارند و فاقد تلفن هوشمند هستند.

 

٢- آموزش مهارت‌های رفتاری و زندگی، هنر و خلاقیت از طریق مجله‌ی اینترنتی سَروَک در گروه مجازی کودک، برای کودکانی که به هر نحوی امکان بهره‌مندی از فضای مجازی را دارند.‌

خانه‌ی سرو، تابستان ٩٩‌‌

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color