جمعه, 09 خرداد 1399 ساعت 00:00

یادمان همدلی

 در روزهای کروناییِ اخیر که فعالیتِ سمن‌ها (سازمان‌های مردم‌نهاد) بیش از پیش معطوف به ارائه‌ی سرویس‌های معیشتی و خدمات اقتصادی بود، دوستان پُرمهری سفره‌ی خانواده‌ی سرو را رنگین کردند که قدردانی از آن‌ها کمترین کارِ ممکن است.‌

▪︎ جناب آقای دکتر علی بوذری و دوستان پُرمهرمان در انجمن تصویرگرانِ ایران ‌

▪︎ سرکار خانم رجبی (انکوتی) از موسسه‌ی پنج‌تن‌

▪︎ سرکار خانم نادری‌نسب و دوستان و همکارانِ همیشه همدل از آبفای جنوبِ شرق ‌

▪︎ جناب آقای سعید خرازی و سرکار خانم‌ها: هما لطفی، لیدا فرهمند، رویا تاجیک و خانم پونه و جمعی از دوستانِ یاری‌رسان از کشور دانمارک‌

 همراهان همیشگی‌مان در طرح‌های سرپرستِ مجازی، باران، پیوند و... لطف‌تان مستدام. ‌

خانه‌ی سرو، بهار ٩٩‌‌

‌‌

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color