دوشنبه, 05 خرداد 1399 ساعت 00:00

نوبت اول بسته حمایتی عید فطر

اهدای نوبت اول بسته‌ی حمایتی عید فطر

با همدلی و مشارکت حامیان سرو و سرپرستان مجازی، چهل‌و‌شش خانواده از مجموع هفتاد‌و‌شش خانوارِ تحت پوشش، سبد کالای معیشتی خود را دریافت کردند.

 برای تأمین مایحتاجِ سی خانواده‌ی باقی مانده چشم به راهتان هستیم.‌

 اقلام هر بسته شامل این موارد بود:

▪︎ برنج

▪︎ گوشت قرمز

▪︎ مرغ

▪︎ تخم مرغ

▪︎ خرما

▪︎ ماکارونی

▪︎ رب گوجه

▪︎ روغن سرخ کردنی و روغن پخت و پز

▪︎ کنسرو لوبیا

▪︎ نخود

▪︎ عدس

▪︎ سویا

▪︎ چای

▪︎ قند و شکر

▪︎ صابون

▪︎ پودر ماشین لباسشویی

▪︎ نواربهداشتی

 لازم به‌‌ذکر است که به‌علت محدودیت به‌وجود آمده در خصوص توزیع برنج در بازار، برخی از خانواده‌ها بسته‌ی برنج خود را در نوبت دومِ توزیع دریافت خواهند کرد.

شادمانی خانواده‌هایی را که این روزها با کرامت شما سفره‌شان خالی نیست تقدیم می‌کنیم به جمع پر شور حمایتگران‌مان:

خانم رجبی (انکوتی)، خانم نادری‌نسب و دوستان گرامی ایشان، خانم زندیه، آقای دکتر لنگرودی، آقای مهندس سعیدی، خانم قربان‌خان، آقای دکتر فاضلی‌منش، آقای لطفی، خانم‌ها افسانه و نسرین محمودیان، خانم پورمند، خانم فریبا تفقدی، خانم مرجان صفری، آقای محی‌الدین مولایی، خانم لیلا شریف و مادر گرامی ایشان، آقای عظیمی، خانم فرجی، آقای کریمی، خانم مینا بختیاری، آقای ضعیم‌آزاد و سایر همراهان همیشگی سرو. ‌

خانه‌ی سرو، اردیبهشت ٩٩

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color