یکشنبه, 08 دی 1398 ساعت 00:00

گزارش تصویری جشن یلدای ۹۸ کانون

جشن یلدای کانون در پنجشنبه‌ی گذشته، در یک روزِ زیبا، آفتابی و هوایی پاک در خانه‌ی سرو برگزار شد. ‌

جشن ما شامل برنامه‌های متنوعی بود که همگی با مشارکت بچه‌ها انجام شد:

تزیین یلداییِ در و دیوار کانون، بسته‌بندی هدایای یادبود و فراهم‌سازی بسته‌های سبد کالا، کارگاه نقاشی آزاد، نمایش ننه‌سرما و میوه‌های فصلِ نو، بازی کودکان، عکاسی «تک‌نفره و گروهی» با میز یلدا، پذیرایی، کیک و صرف ناهار و...

 در آخر هم با هدیه‌ی یادبودِ یلدا بچه‌ها را بدرقه کردیم تا گوشه‌ای از شادی جشن را به خانه ببرند. ‌

به رسم همیشگی سپاسگزاریم از دوستانی که با اهدای لوازم و هدایا، واریز کمک نقدی و یا با حضور و مشارکت خود جشن ما را پرشور کردند: آقای دکتر فاضلی‌منش، آقای سعیدی، آقای فخاری، آقای تاجیک، خانم «ز.»، خانم نسرین محمودیان، خانم رجبی و همسر گرامی، خانم ثریا طباطبایی، آقای یان کوشر، خانم‌ها مینوش و شیما کوشر، خانم فرجی، خانم حبیب‌زاده، خانم عباس‌آبادی، آقای جباری، خانم حسینی‌مجاهد، خانم نادری‌نسب، آقای دکتر پویان، خانم موسوی، آقای توسلی، خانم محمودیان، آقای رستگار، خانم جم، خانم حمیدی، آقای غلامی، آقای راد، خانم فرهمند، خانم حسینی، آقای مولایی، مدیران و پرسنل محترم شرکت مواد‌غذایی آرام، خانم فریبا تفقدی، خانم سهراب‌نیا، خانم احمدی و سایر عزیزانی که در برپایی این جشن یاری‌گرمان بودند. ‌

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color