چهارشنبه, 21 اسفند 1398 ساعت 00:00

تعویق فراخوانِ نوروز ۹۹ کودکان سرو

به رسم هر سال، از دی‌ماه امسال با تولید کنندگان، دست اندرکاران و عرضه کنندگان و حتی همکاران‌مون در عرصه‌ی کفش و پوشاک مذاکره کردیم تا برای تهیه‌ی لباسِ عیدِ بچه‌ها آماده باشیم، همیشه گفتیم شادی حقِ همه‌ی کودکان است اما امسال پیش‌تر از هر شادی و پایکوبی‌ پای سلامتی کودکان سرو ایستادیم.‌

‌  امسال که خرید و دید و بازدید نداریم، پس شادیِ نوروز و لباس عیدِ بچه‌ها طلب ما بماند برای روزهایی که کرونا یا خودش بره یا واکسنش بیاد. ‌

 حامیان محترمِ خانواده‌ی سرو، وعده‌ی ما و شما برای نوروز ۹۹ هم بماند روزی که حال همگی‌مون بهتر شده باشه...‌ ‌‌

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color