دوشنبه, 02 دی 1398 ساعت 00:00

گزارش سومِ فراخوانِ یلدای ۹۸

۲ روز تا جشنِ یلدای کانون فرصت باقیست...

 با همت سرکار خانم «ز.» و همسر بزرگوارشان، یک عدد گوسفندِ قربانی، با نیت افزایشِ ارزشِ غذایی سبد کالای یلدا، به کانون سرو اهدا شد‌.

 دو کیسه‌ی ۱۰ کیلوگرمی برنج ایرانی، برای پخت ناهارِ روزِ جشن نیز توسط سرکار خانم «حمیدی» به سفره‌ی یلدای سرو افزوده شد.

 اهدای مقداری مواد ‌‌غذایی نیز توسط سرکار خانم «نادری‌نسب» از جمله کمک‌های اخیر به کانون بود.

جناب آقای «جباری» و سرکار خانم «حسینی مجاهد»، از سرپرستان مجازی کانون، با پرداخت مبالغی سفره‌ی یلدای کودکانِ مورد حمایت‌شان را رونق بخشیدند.

‌‌

جناب آقای دکتر «فاضلی منش»، جناب آقای دکتر «پویان»، سرکار خانم «موسوی» و جناب آقای «توسلی» نیز با اهدای کمک‌های نقدی به تدارکات جشن‌مان یاری رساندند.

 دعای ما، برکت در روزیِ این عزیزان است، برقرار باشید.

شادی حق همه‌ی کودکان است... 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color