جمعه, 29 آذر 1398 ساعت 00:00

گزارش نخستِ فراخوانِ یلدای ۹۸

 همراهان ارجمند خانواده‌ی بزرگِ سرو، با همدلی یکی از دوستان‌مان اولین توشه‌ی یلدا، برای کودکان و خانواده‌ی آنها به خانه‌ی سرو رسید.‌

‌  ۱۰۰ قوطی ربِ گوجه، ۱۵۰ قوطی کنسرو لوبیا و ۲۰۰ عدد سس سفید و قرمز در اختیارمان قرار گرفت تا با امید به تأمین سایر کمک‌های دریافتی تا روز جشن، به پیشواز زمستان برویم.

 سپاسگزاریم از جناب آقای پیران مدیریت کارخانه‌ی مواد غذاییِ آرام، جناب آقای دهبان و کلیه‌ی پرسنل آزمایشگاه و خط تولیدِ این مجموعه و جناب آقای مولایی، یار همیشه همراه کانون، که سفره‌ی یلدای فرزندان سرو را رونق بخشیدند. ‌

شادی حق همه‌ی کودکان است...‌

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color