جمعه, 29 شهریور 1398 ساعت 00:00

فضای بهتر برای خانه‌ی سرو

با همت یاور خوش‌سلیقه‌ای که به شادمانی کودکان دلگرم است به زودی خانه‌ی سرو فضای بهتری برای حمایت از فرزندان‌مان خواهد شد.

 نصب پرده‌ها، ساخت میز و کمد دیواری برای بخش‌های اداری و آموزشی کانون، نصب درِ حیاط، ایجاد فضای سبز و تجهیز ساختمان به آیفون تصویری، بخشی از زحمت‌های ایشان برای خانه‌ی سرو است...

 سپاس‌گزاریم از جناب آقای فرجیِ مهربان که تمام هزینه‌های فضاسازیِ داخلیِ کانون را به عهده گرفتند و همچنین سرکار خانم کمالی از مؤسسین کانونِ سرو و معرف آقای فرجی.

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color