یکشنبه, 30 تیر 1398 ساعت 00:00

بخش پنجمِ گزارش عملکرد کانون در سال ۹۷

بخش پنجم:

 

 «ساخت خانه‌ی سرو»

 

اجاره‌ی این ماه رو دادیم؟

نه، باور کن ظلمه واسه این فضا این همه اجاره بدیم! زمین رو که خیرین بهمون اهدا کردند، ایشالا یکی پیدا شه بسازه...

یعنی کسی پیدا میشه به نظرت؟!

 

 فضامون کمه، برای کلاسهای طرح آموزش، بچه‌ها منتظر اضافه شدن کلاس‌ها هستند، داوطلب هم داریم، اما جا نداریم...

ایشالا ساختمون خانه‌ی سرو که ساخته بشه، همه‌ی این گرفتاری‌ها حل میشه.

و...

 

 

تمام آن روزها گذشت. بالاخره در خانه‌ی خودمان ساکن شدیم و اهالی کلاته همه‌ی ما را می‌شناسند.

 

در این ۵ ماهی که به خانه‌ی جدید سرو نقل مکان کردیم، بی‌اندازه گرفتاری داشتیم؛ چون اینجا هنوز کلی خُرده‌کاری داشت و خارج از بافت شهری هم بود. از چانه‌زنی‌های اداری بر سر نصب علمک گاز، برق و خط تلفن و اینترنت و ثبت زورکی روی نقشه و گرفتن کدپستی گرفته تا کارهای ساختمانی و تجهیز دفتر و سروکله زدن با دزدهای شبانه و...

 

تصورش ساده نیست در ۵۰ کیلومتری تهران، تحمل این مصائب! اما با حمایت شما در برابر انبوه مشکلات ایستادیم تا خانواده‌ی سرو صاحبِ خانه شود...

رسانه

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color