دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398 ساعت 21:59

یک تیر و سه نشان

 ⁦دوستان و همراهان گرامی

امسال نیز همچون سه سال گذشته، سرکار خانم محمودیان از حامیان کانون به‌همراه خانواده و دوستان بزرگوارشان قصد دارند برای خانواده‌ها و کودکان سرو «ضیافت افطار» همراه با «اردوی شاد شهربازی» تدارک ببینند.

اما امسال متفاوت است...

هزینه‌ی اولیه‌ی افطار، شام و شهربازی برای ۳۰۰ نفر از خانواده‌ی سرو حدود ۹ میلیون تومان برآورد شده که سهم هر میهمان ۳۰ هزار تومان است.

برآنیم تا هرکدام از ما سهمی از این تعداد را میزبانی کنیم تا ضمن تدارک هر ۳۰۰ سهم با صرفه‌جوییِ حداکثری در هزینه‌ها و همت افرادِ دست‌اندرکار در تدارکِ این میهمانی، مبلغی را جهت تأمین مسکن برای خانواده‌ای تک‌سرپرست (مادری جوان و فرزند شش‌ساله‌اش) اختصاص دهیم که به‌دلیل مشکلات فراوان با شرایط نامطلوبی در یک گاوداری سکونت دارند. فاصله‌ی طولانی محل سکونت تا شهر، نبود امکان تحصیل کودک، بافت فرهنگی نامناسب در گاوداری و‌... انگیزه‌ای شد برای این همدلی که آینده‌ی کودکی را تغییر خواهد داد.

 

 ۳۰۰ سهمِ ۳۰ هزار تومانی برای شهربازی و افطاریِ ۳۰۰ نفر از خانواده‌‌ی سرو و یک دنیا سهم از «امید به زندگی» برای یک مادر و فرزند.

آرزوی همیشگی ما شادمانی همه‌ی کودکان است. تحقق این وعده علاوه بر شادی فرزندان سرو، کودکی را پر از امید و اشتیاق به ادامه‌ی زندگی و شروع تحصیلات خواهد کرد.

 

شماره‌کارت:

6104337974589440

شماره‌حساب:

4884285649

 به نام مؤسسه‌ی نیکوکاری سرو امید آفتاب

 به قلب‌های شما یقین داریم...

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color