سه شنبه, 24 ارديبهشت 1398 ساعت 19:12

توزیع سبد کالای اساسیِ ماه مبارک رمضان

در آغازین روزهای ماه میهمانیِ خداوند با همت جمعی از نیکوکاران و حامیان همیشگیِ «کانون سرو» موفق شدیم ۶۰ بسته‌ی حمایتیِ سبد کالا، شامل گوشت قرمزِ گرم، گوشت مرغ، روغن و رب گوجه‌فرنگی را بین خانواده‌های سرو توزیع کنیم.

امید که سفره‌ی میهمانیِ خداوند برای همه‌ی خانواده‌ها پررونق و باصفا باشد.

 لازم می‌دانیم از همت والای سرکار خانم مهندس شریف، خانواده‌ی گرامی و دوستان بزرگوارِ ایشان که نسبت به تهیه‌ی اقلام یادشده اقدام کردند، صمیمانه قدردانی کنیم.

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color