یکشنبه, 15 ارديبهشت 1398 ساعت 23:17

لوازم اهدایی به کانون سرو در فروردین‌ماه ۹۸

 

قدردانی می‌کنیم از:

 - مدیریت، پرسنل و اولیای کودکانِ «مهد کودک آفتاب» بابت اهدای بسته‌های مواد شوینده، بهداشتی، حبوبات و برخی اقلام غذاییِ ضروری و همچنین چای و شیر خشک. این لوازم به نماینده‌ی گروهِ موج پیشرو، مستقر در پارک لاله، جهت ارسال به مناطق آسیب‌دیده از سیلِ لرستان تحویل داده‌ شد.

 

- سرکار خانم بلوری

- سرکار خانم فروزنده تفقدی

-  سرکار خانم ابراهیم‌نژاد

 بابت اهدای لباس کودک و بزرگسال، کفش، فرش، اسباب‌بازی و خوش‌خواب کودک 

 

- سرکار خانم دکتر حمیدی بابت اهدای کتاب و وسایلِ کمک‌آموزشی

 -  سرکار خانم مهندس شریف، پدر گرامی و برادرانِ بزرگوارشان بابت اهدای نرده‌ی محافظ دیوار، رادیاتور و برخی اقلام ساختمانی جهت تجهیز ساختمانِ جدید کانون

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color