یکشنبه, 08 ارديبهشت 1398 ساعت 15:07

جشن سال نو و شروع فعالیت‌های سال جدید


حال خوبِ کودکان، هوای مطبوع بهاری و آفتابِ تابیده بر حیاطِ خانه‌ی سرو به ما امید دادند تا سال نو و از سرگیری فعالیت‌مان را در سال جدید جشن بگیریم و برای تکاپوی دل‌انگیزمان مهیا شویم.
در بخش اولِ این جشن، کودکان پس از انجامِ پذیرایی، تخم‌مرغ‌ها را به نشانه‌ی دوست داشتنِ زمین و شادابی ساکنانش رنگ‌آمیزی کردند و پس از گرفتن عکس‌های یادگاری، ساعتی را به انجام تفریحات و بازی‌های گروهی در پارک پرداختند.
در بخش دوم نیز پس از صرف نهار در کانون، دختران و پسران‌مان نمادهای اهداییِ نوروزی خود را دریافت کردند و با شادمانی به خانه‌هایشان بدرقه شدند تا برای سال جدید و رسیدن به موفقیت‌های روزافزون انگیزه‌ی دوچندانی داشته باشند.
از جناب آقای حسین شیرازی که با تهیه‌ی چلوکباب برای نهار کودکان، شرایط شادمانیِ آن‌ها را فراهم کردند سپاسگزاریم.

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color