سه شنبه, 13 فروردين 1398 ساعت 12:09

لرستان را دریابیم

لرستان را دریابیم و سهمی هرچند کوچک در کمک به آسیب‌دیدگان فاجعه‌‌ی لرستان داشته باشیم‌.

 

استان لرستان در شرایط بسیار سختی قرار گرفته است. بخش عمده‌ای از کمک‌های مردمی و هلال احمر برای استان گلستان و شیراز ارسال شده‌ و ذخیره‌ی کمک‌های دولتی و سایر مراکز نیز کاهش یافته است. در چنین شرایطی، مردم لرستان به کمک ما نیاز دارند. 

 

«موج پیشرو» گروهی رسمی و مورد تأیید سازمان‌های دولتی و هلال احمر است و «کانون سرو» برای یاری رساندن به سیل‌زدگان با این گروه همکاری می‌کند، شما هم می‌توانید از طریق «موج پیشرو» برای کمک به مردم لرستان اقدام کنید.

 

کمک‌هایی که برای یاریِ سیل‌زدگان به حساب «کانون سرو» واریز شده‌است به این شماره حسابِ «موج پیشرو» واریز می‌کنیم:

 

5047061026988218 

علیرضا سعیدی 

 

بانک شهر

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color