یکشنبه, 26 اسفند 1397 ساعت 12:09

گزارش دوم خریدهای نوروزیِ کودکان تحت پوششِ کانون سرو

 

 

شادی حق همه‌ی کودکان است...

  

از تاریخ ۲۳ اسفند ۹۷ با عنایت:

 جناب آقای دکتر تفقدی

 مؤسسه‌ی محترم ضامن آهو

 جناب آقای امید خادم صبا

 سرکار خانم بوذری

 جناب آقای زعیم آزاد

 سرکار خانم فرهمند

 سرکار خانم قربان‌خان

 سرکار خانم لیلا شریف

 سرکار خانم نسرین محمودیان

  مجموعاً مبلغ ۶ میلیون ۱۴۶ هزار تومان جمع‌آوری گردیده است که با ادامه‌ی خریدهای نوروزی با حضور کودکان در روز شنبه (۹۷/۱۲/۲۵) برای ۲۶ کودک (از مجموع ۶۸ کودک باقی‌مانده) توشه‌ی نوروزی تهیه گردید و همچنین ۱۹ خانواده (از مجموع ۵۹ خانواده) نیز سبد کالای عیدانه‌ی خود را دریافت کردند.

 اکنون برای تأمین توشه‌ی نوروزی ۴۲ کودکِ باقی‌مانده، مبلغ ۶ میلیون و ۸۰۴ هزار تومان و برای سبد کالای ۴۰ خانواده ۴ میلیون تومان (مجموعاً ۱۰ میلیون ۸۰۴ هزار تومان) مورد نیاز است که امیدواریم با تداوم کمک‌های نیکوکارانه بتوانیم به زودی، شادی بهار را به کودکان و خانواده‌هایشان عیدی دهیم.

  

به امید فردایی روشن برای آینده‌ی کودکان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color