شنبه, 25 اسفند 1397 ساعت 11:42

گزارش خریدهای نوروزی «کانون سرو» تا بیست‌و‌سوم اسفندماه ۹۷

 

 شادی حق همه‌ی کودکان است...

 

 اران و حامیان همیشگیِ سرو با همراهی شما برای تأمین لباس عیدِ کودکان و توشه‌ی نوروزی تا مورخ ۹۷/۱۲/۲۰ مبلغ ۸ میلیون و ۵۰ هزار تومان با عنایت:

سرکار خانم فریبا تفقدی

 سرکار خانم فروزنده تفقدی

 سرکار خانم منوچهری

سرکار خانم لیلا داداشی

سرکار خانم مرجان صفری

سرکار خانم مینا بختیاری

 سرکارخانم ظاهری

 جناب آقای شهرام گرانمایه

 ناب آقای دکتر فاضلی‌منش و جناب آقای دکتر فرشاد

جناب آقای لطفی

 و جناب آقای مولایی 

جمع‌آوری شده است. خریدهای نوروزی از پنج‌شنبه (۹۷/۱۲/۲۳) با حضور کودکان شروع شد و برای ۵۰ نفر از مجموع ۱۱۸ کودک هزینه گردید.

همچنین برای ۶۸ کودکِ باقی‌مانده، مبلغ ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان جهت تأمین لباس و کفش عیدِ کودکان و برای توشه‌‌ی نوروزی ۵۹ خانواده ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان (درمجموع باقی‌مانده‌ی طرح ۱۶ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان) مورد نیاز است که امیدواریم با تداوم کمک‌های نیکوکارانه بتوانیم به زودی، شادی بهار را به کودکان و خانواده‌هایشان عیدی دهیم.

 

 به امید فردایی روشن برای آینده‌ی کودکان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color