یکشنبه, 16 دی 1397 ساعت 23:12

انجام عمل جراحی چشمِ یکی از خانم‌های سرپرست خانواده

 

یکی از خانم‌های مددجو به دلیل از کارافتادگی همسر، سرپرستیِ چند کودک را به‌عهده دارد و از بیماری وراثتی نارسایی چشم رنج می‌برد. نمره‌ی چشمِ این خانم به دلیل استفاده از عینک نامناسب به ۱۶ رسید و این اتفاق مشکلات عدیده‌ای در زندگی روزمره و فعالیت‌های شغلی ایشان به‌وجود آورد.

هزینه‌های درمان توسط بنیاد خیریه ضامن آهو تأمین شد و عمل جراحیِ قرار دادنِ لنز مصنوعی در چشمان ایشان به‌شرح زیر صورت گرفت:

در مورخ ۹۷/۹/۱۲ عمل چشم راست و در مورخ ۹۷/۹/۲۶ عمل چشم چپ انجام شد و تاکنون این جراحی‌ها بالغ بر ۴۸ میلیون ریال هزینه داشته‌است.

  امیدواریم با پی‌گیری‌های پزشکیِ پیش و پس از جراحی، شاهد ارتقای سطح کیفی زندگی نامبرده باشیم.

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color