دوشنبه, 10 دی 1397 ساعت 23:44

خرید ۶ دستگاه بخاری برای مددجویان کانون سرو

 

«بنیاد خیریه‌ی ضامن آهو» هزینه‌ی خرید ۶ دستگاه بخاری را تأمین کرد و خانه‌های تعدادی از کودکان تحت‌پوششِ «کانون سرو» را با آن‌ها گرم کرد.

 دستان سرد کودکان، سرفه‌های تلخ بزرگترها و چشمان منتظر به راه خانواده برای دیدن بخاری، گوشه‌ای از تصویر سفر ما به خانه‌های نمور، سرد و ترک‌خورده‌ی این عزیزان بود...

خانواده‌ای که در روستای ده شریفا با ۴ فرزند در یک اتاق زندگی می‌کردند و ناراحتی قلبی-ریوی پدر خانواده روزگار سختی برایشان رقم زده بود، خانواده‌ای در روستای قشلاق ریحان‌آباد که پس از فوت سرپرست خانواده توان اداره‌ی مخارج زندگی را ندارند و شیارهای سقف و دیوار خانه‌ی استیجاری‌شان، هشدار حادثه‌ی تلخی را می‌داد، خانواده‌ای در حاشیه‌ی تهران که منجلاب اعتیادِ پدر خانواده حال خوش دیروزشان را به دفتر خاطرات فرستاده بود، در کنار خانواده‌هایی حاشیه‌شین که سرطان و بیماری‌های خاص، سرمایه‌های زندگی‌شان را مکیده بود، امروز خانه‌های‌شان کمی گرمتر شد.

 مراتب قدردانی و ارادت خود را به حامیان همیشگی کانون سرو در بنیاد ضامن آهو اعلام می‌کنیم و امیدواریم با حضور همدلانه و مستمرشان برای ارتقای سطح کیفیِ زندگیِ نیازمندان در این منطقه، قدم‌های بیشتری برداریم.

 

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color