شنبه, 08 دی 1397 ساعت 22:48

برگزاری جشن‌ یلدا در کانون سرو

 

 

امسال نیز «کانون سرو» جشن یلدا را با کودکان خود به جشن و پایکوبی پرداخت و این جشن برای‌شان قصه‌سرایی، حافظ‌‌خوانی، تزئینات یادگاریِ انار و هندوانه و شور و نشاط به‌جای گذاشت.

برنامه‌های ما در جشن یلدا به این صورت بود: پذیرایی از کودکان، بازی‌های گروهی، نقاشی دیواری، قصه‌گویی ننه سرما، صرف نهار، دریافت یادبودِ جشن یلدا.

بر خود واجب می دانیم از این عزیزان قدردانی کنیم: 

 

خانم‌ها افسانه و نسرین محمودیان

خانم لیلا شریف 

خانم‌ها مینا بختیاری و صبا مولوی که با هدایا، کمک‌های نقدی و زحماتشان، جشنمان را رنگارنگ کردند. 

سایر همکاران و پرسنل «کانون سرو» که با تلاش بی‌وقفه‌ی خود به خوشحالی فرزندانمان کمک کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color