چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 00:00

توسعه‌ی طرح درمان و نیاز به همیاری

 

 

تاکنون در طرح درمانِ «کانون سرو» اقداماتی مانند تهیه‌ی دارو، رسیدگی‌های درمانی، اعزام پزشک، انجام آزمایش‌ها و عمل‌های جراحی و سایر کمک‌های درمانی موردنیاز انجام شده است. 

از ابتدای مهرماه و با حضور منظم و داوطلبانه‌ی خانم دکتر سماواتی در دفتر «کانون سرو» مرحله‌ی جدیدی از طرح درمان درحال اجرا است. در «مرحله‌ی نخست» تمامی مددجویانی که ازنظر درمانی، اولویت داشتند در «کانون سرو» معاینه شدند، داروهای موردنیاز این گروه تهیه شد، آزمایش‌های تخصصی و تشخیصی آن‌ها نیز انجام شد و اکنون به بررسی وضعیت سلامت بیماران پس از درمان‌ می‌پردازیم.

در مرحله بعدی، بیمارانی که به درمان‌های تخصصی‌تر نیاز دارند موردتوجه قرار خواهند گرفت و به دلیل هزینه‌های سنگین درمانی برای ادامه‌ی این طرح، نیاز به حمایت و همیاری در بخش‌های مختلف خواهیم داشت.

در صورت امکان با ارائه‌ی ویزیت پزشک تخصصی و خدمات پاراکلینیکی (رادیولوژی، ام‌آرآی، سونوگرافی، پاتولوژی، فیزیوتراپی و...) ما را در توسعه‌ی طرح درمان و ارتقای سطح سلامت خانواده‌ها و کودکان «کانون سرو» یاری کنید.

از سرکار خانم دکتر سماواتی بابت حضور صمیمانه‌ در این طرح و از سرکار خانم فرهمند بابت ارائه‌ی خدمات آزمایشگاهی رایگان، بسیار سپاسگزاریم.

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color