جمعه, 18 آبان 1397 ساعت 00:00

برگزاری تور یک‌روزه‌ی «مزرعه‌ی خورشید»

 

این اردو با هدف ایجاد تنوع و تجدیدقوای دانش‌آموزان، تفریح جذاب و نزدیکی بیشتر آن‌ها با طبیعت و حیوانات در حوزه‌ی «دام و طیور و طبیعت» برگزار شد.

در این تور یک‌روزه برنامه‌هایی مانند ماهیگیری، الاغ سواری، مسابقات طناب‌کشی، فرغون سواری، بازدید از ماکت قومیت‌ها، عبور از پل معلق کابلی، دلیجان‌سواری، ماسه‌بازی، دوشیدن شیر گاو، آشنایی با نحوه‌ی پرورش گوساله، گوسفند، مرغ، خروس و شترمرغ داشتیم.

صبحانه، میان‌وعده، ناهار گرم و عصرانه‌ی مقوی همراه با شادی و شعرخوانی برای کودکان فراهم شده بود و این عوامل منجر به شادابی بیشتر کودکان در این سفر یک‌روزه شد.

در پایان بر خود واجب می‌دانیم تا از این عزیزان صمیمانه تشکر کنیم:

- سرکار خانم لیلا شریف و خانم مینا بختیاری بابت پیشنهاد و تأمین هزینه‌ی مالیِ این برنامه

- آقای فخاری به‌دلیل تهیه‌ی وسیله‌ی ایاب و ذهاب

- خانم فراهانی بابت ارائه‌ی رایگان خدمات مجموعه‌ی خورشید

- آقای زعیم‌آزاد به دلیل تهیه‌ی میان‌وعده برای کودکان

 

به امید بهره‌مندی همه‌ی کودکان این سرزمین از حق تفریح و آموزش 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color