چهارشنبه, 02 آبان 1397 ساعت 16:10

تأمین سبد کالای اساسی برای مددجویان

 

 

در روزهای پایانی مهرماه، سبد کالاهای اساسی مورد نیاز خانوار که اقلامی همچون برنج، گوشت، روغن، رب گوجه، عدس، لوبیا چیتی، ماکارونی با آرد غنی‌شده، سویا، شیره‌ی انگور، خرما و لوازم بهداشتیِ اساسی را شامل می‌شد، تهیه کردیم و در اختیار خانواده‌های تحت پوشش «کانون سرو» قرار دادیم. این بسته‌ها برای مدت کوتاهی، نیاز غذایی خانوار را برآورده می‌سازد. سعی بر آن بود که مواد مغذی و مورد نیاز برای رشد کودکان و رفع سوءتغذیه‌ی آن‌ها در تهیه‌ی این سبدها موردتوجه قرار گیرد.

ازطرف دیگر، دو تن از حامیان نذر گوسفند قربانی داشتند که چندی پیش میان خانواده‌های «کانون سرو» توزیع شد.

امید داریم با حمایت‌ بیشتر و مستمر حامیان بتوانیم این بسته‌های غذایی را در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر توزیع کنیم.

 در پایان، آرزوی قبولی نذورات گوسفند از طرف خانم طراوتی و خانم فرهمند را داریم و قدردان نیت خیرشان هستیم.

 لبخند رضایت مددجویان‌مان را هم تقدیم می‌کنیم به:

 آقای دکتر لنگرودی، خانم شریف، خانم منوچهری، خانم قربان‌خان، خانم شاهی، خانم حراف، خانم فریبا تفقدی، آقای حیدرخانی و دیگر عزیزانی که با کمک‌های مستمر خود در تهیه‌ی این «سبد غذایی» یاری‌گر ما بودند.

 

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color