یکشنبه, 29 مهر 1397 ساعت 15:26

ایجاد اشتغال برای یکی از مددجویان

 

یکی از خانم‌های مددجوی «کانون سرو» سرپرست خانوار است و چندین فرزند دارد و ازکارافتادگی همسر نیز منجر به افزایش فشار اقتصادی شد. این خانم مددجو در بخش تدارکات «کانون سرو» مشغول به‌کار شدند. تهیه‌ی غذای گرم و سالم در روزهای آموزش برای مددجویان دانش‌آموز و کمک به بهداشت محیط کانون از جمله وظایف ایشان است و در ازای آن حقوق ماهیانه‌ای درجهت حمایت اقتصادی دریافت می‌کنند.

کمک‌های مالی پرمهر و ادامه‌دار سرکار خانم «مینا بختیاری» و برادر بزرگوارشان، در فراهم‌سازی این اشتغال و ناهار «طرح آموزش» بسیار ارزشمند است و جای تقدیر و تشکر دارد.

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color