دوشنبه, 26 شهریور 1397 ساعت 10:47

پایان کلاس‌های طرح آموزش

 

 

 کلاس‌های طرح «آموزش تابستانه» به پایان خود نزدیک شده‌اند. ما در این دوره با همراهی داوطلبان «کانون سرو» موفق به برگزاری کلاس‌های کمک‌آموزشی، کارگاه‌های مهارت‌های زندگی، هنر، خلاقیت و کارگاه مهارت‌های رفتاردرمانی دیالکتیکی شدیم و اکنون در روزهای پایانی آن به‌سرمی‌بریم.

 برنامه‌ریزی برای برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های آموزشی تا پایان سال آغاز شده‌است و ما در طی سال با تمرکز بیشتری بر کلاس‌های تقویتی دروس در کنار فرزندان کانون باقی خواهیم ماند.

از عزیزانی که صبورانه و پرمهر ما را در این دوره از طرح آموزش یاری کردند از صمیم قلب سپاسگزاریم:

خانم بختیاری، خانم شیخی، خانم فلسفی و خانم علیزاده

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color