یکشنبه, 25 شهریور 1397 ساعت 18:21

تمدید اقامتِ یک خانواده‌ی مهاجر

 

 

با پیگیری مددکاران «کانون سرو» کارت آمایشِ یک خانواده‌ی هفت‌نفره‌ی مهاجر، تمدید و به آنها تحویل داده‌ شد. پس از اتمام این فرآیند، علاوه‌بر تمدید اقامت این عزیزان، امکان ادامه‌ی تحصیل و استمرار حضور فرزندان در طرح‌های آموزشی به همراه سایر فرزندان کانون و شرکت در کارگاه‌های مهارت‌آموزی و کمک‌درسی نیز فراهم شد.
در همین راستا مبالغی به‌صورت مجزا به‌حساب استانداری و دفتر کفالت برای صدور کارت واریز شد و این خانواده از پرداخت عوارض شهرداری معاف شدند.

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color