شنبه, 17 شهریور 1397 ساعت 17:57

فراخوان طرحِ «پیشواز مهر ۹۷»، فاز دوم

 

 مدرسه چشم به راه هیاهوی کودکان و آنان چشم به راه مهر...  

 خوشحالیم که برای ششمین سال متوالی می‌توانیم با کمک و همراهی شما عزیزان، کودکانِ سرو را شادمانه راهی مدرسه کنیم.

تعداد کل دانش‌آموزان تحت‌پوشش «کانون سرو» ۱۱۸ نفر است که از مقطع پیش‌دبستان تا دبیرستان را شامل می‌شود.

در مرحله‌ی اول، هزینه‌های اولیه‌ی مدارس تمامی بچه‌ها از طریق کمک‌های حامیان و مبالغ ماهانه‌ی سرپرستانِ مجازی کودکان، پرداخت و ثبت‌نام انجام شده‌است.

اکنون در مرحله‌ی دوم این طرح قرار داریم و برای تأمین هزینه‌ی لباس فرم مدرسه و تهیه‌ی کتاب‌های درسی، به‌طور متوسط برای هر دانش‌آموز، حداقل ۱۶۰ هزار تومان و برای هر بسته‌ی تحصیلی شامل کیف، کفش و نوشت‌افزار ضروری، حداقل ۱۲۰ هزار تومان برآورد شده‌است که امید می‌رود با یاری شما همراهان گرامی تأمین شود.

«در شادمانیِ مهرِ کودکانِ سرزمین‌مان سهیم باشیم.»

شماره‌ی کارت جهت واریز مبالغ:

6104337974589440

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color