پنج شنبه, 14 تیر 1397 ساعت 11:31

آغاز کلاس‌های تابستانه در کانون سرو

 

 

کلاس‌ها و کارگاه‌های تابستانه کانون سرو امید آفتاب از هفته‌ی گذشته آغاز شد. این کلاس‌ها با هدف استفاده‌ی مناسب از اوقات فراغت کودکان و نوجوانان، ارتقای مهارت‌های فردی و اجتماعی و همچنین تقویت دروس برای موفقیت بیشتر در سال تحصیلی پیش‌رو در حال برگزاری است. از طرف دیگر، در روزهایی که کودکان و نوجوانان در کانون حضور دارند از آنها با میان وعده‌ی مغذی و ناهار پذیرایی می‌شود.

 

 خلاصه‌ای از کلاس‌های تابستانه

۱. کارگاه هنر و مهارت‌های دست‌ورزی در دو گروه کودکان و نوجوانان با مربیگری خانم مینا بختیاری: این کلاس برای دو گروه سنی کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود و بیشترین تمرکز بر تقویت خلاقیت و همچنین آموزش مهارت‌های ابتدایی دوخت و دوز و بافتنی به منظور تواتمندسازی کودکان و نوجوانان در آینده است. 

۲. کلاس‌های خصوصی و نیمه خصوصی تقویتی و تمرین دروس پایه‌های گذشته: در این کلاس‌ها ضعف‌های‌ درسی سال تحصیلی گذشته و نیازهای تحصیلی هرکدام از کودکان و نوجوانان در نظر گرفته می‌شود و برنامه‌ی درسی ویژه‌ای برای فصل تابستان مهیا می‌شود تا با روحیه و توانایی بیشتری سال تحصیلی جدید را آغاز کنند. از سرکار خانم فلسفی که در برگزاری این کلاس‌ها همواره با ما همراهی می‌کنند، بسیار متشکریم. 

نوجوانان کانون سرو نیز گروه‌های مطالعاتی تشکیل داده‌اند و با همکاری یکدیگر و همراهی معلمان برای سال تحصیلی جدید و قبولی برای واحد‌های تابستانه آماده می‌شوند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color