یکشنبه, 27 خرداد 1397 ساعت 15:41

ماه پربرکت برای خانواده‌های سرو

 

 

در ماه رمضان علاوه بر برگزاری مراسم افطاری، در روزهای آخر ماه هم خبرهای خوبی داشتیم.

 آقای علیرضا لطفی که از حامیان همیشگی کانون هستند زحمت کشیدند و ۶۰پرس غذا (زرشک پلو با مرغ و نوشابه) برای افطار خانواده‌های تحت‌پوشش کانون تدارک دیدند که از ایشان سپاسگزاریم.

 دو گوسفند قربانی و مقادیری گوشت هم بین تمام خانواده‌های تحت‌پوشش توزیع شد که در این رابطه از خانم‌ها فروزنده تفقدی و مریم کریم بابت اهدای دو گوسفند قربانی و از خانم‌ها لیلا شریف، رستمی، قربان خان، اعظم پرسته، الهام باریکانی، خانم آذر و آقای دکتر لنگرودی بابت تأمین مبلغ خرید گوشت‌ها سپاسگزاریم.

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color