پنج شنبه, 24 خرداد 1397 ساعت 15:24

فراخوان طرح پیشواز مهر ۹۷، فاز نخست

 

از هفته‌ی گذشته ثبت‌نام اولیه‌ی کودکان سرو در مدارس آغاز شد. تعداد کل دانش‌آموزان تحت پوشش برای سال جدید تحصیلی ۱۱۸ نفر است که از این تعداد ۶۰ کودکِ دبستانی، ۸ کودکِ در مقطع پیش‌دبستان، ۳۵ دانش‌آموز در مقطع راهنمایی و ۱۵ دانش‌آموز دبیرستانی داریم. 

 میانگین هزینه‌ی ثبت‌نام و تهیه‌ی کتاب‌های درسی و لباس فرم این دانش‌آموزان در مقطع دبستان و راهنمایی حدود ۱۵۰هزار تومان، دبیرستان ۱۸۰هزار تومان و پیش دبستان ۵۸۰هزار تومان است.  

 در مورد کودکانی که در طرح سرپرستی مجازی حامی جداگانه‌ای دارند و ۱۵ کودکی که از طریق طرح باران تحت حمایت قرار دارند، هزینه‌های ثبت‌نام و خرید کتاب‌ها و لباس‌های فرم از مبالغ ماهانه‌ی سرپرستان تأمین می‌شود اما در خصوص مابقی کودکان نیاز به کمک و همراهی شما عزیزان داریم تا در فاز نخستِ فراخوان، ثبت‌نام‌ها کامل انجام شود و در فاز دوم که اواخر شهریور اعلام خواهد شد، بسته‌های آموزشی کودکان را تهیه کنیم تا همچون سال‌های قبل با شادمانی و شور به پیشواز مهر و مدرسه بروند.

 

 پیشاپیش سپاسگزاریم از همدلی و همراهی‌تان.

 شماره‌ی کارت برای واریز وجه نقد:

۶۱۰۴۳۳۷۹۷۴۵۸۹۴۴۰

به نام کانون سرو امید آفتاب 

 

جهت ارتباط و هماهنگی بیشتر، با ادمین‌ها در تلگرام ارتباط برقرار کنید:

 

 مدیر کانون: https://t.me/payamsaba95 

مدیر طرح آموزش: https://t.me/BaharKhosour 

روابط‌عمومی: https://t.me/ali_rastgar_a   

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color