سه شنبه, 15 خرداد 1397 ساعت 15:02

مراسم افطاری و اردوی شهربازیِ «کانون سرو»

 

 

جمعه‌ی گذشته برنامه‌ی افطار و اردوی کانون سرو برگزار شد. ساعت پنج بعد از ظهر خانواده‌های سرو که ۲۷۰نفر بودند، از مقابل در ورودی کانون با سه اتوبوس و یک مینی‌بوس به سمت شهربازی پیشوا حرکت کردند. این شهربازی یک ساعت و نیم به صورت کامل در اختیار ما قرار داشت و کودکان توانستند از بازی‌های این مجموعه استفاده کنند.

مراسم افطاری و شام نیز در سالن پذیرایی پارک جنگلی پیشوا برگزار شد. افطاری شامل نان، پنیر، سبزی، گردو، خرما و بامیه بود و برای شام هم چلوکباب در نظر گرفتیم. در این سالن موسیقی زنده برای شادی بیشتر کودکان و خانواده‌ها اجرا شد و در پایان مراسم، کتاب‌هایی اهدایی متناسب با رده‌ی سنی کودکان میان آنها توزیع شد. 

از خانم نسرین محمودیان و خانواده‌ی محترم و دوستانشان که میزبان این برنامه بودند بی‌نهایت سپاسگزاریم و نیز تمامی دوستانی که با کمک‌های نقدی خود، بودجه‌ی این برنامه را تأمین کردند و دیگر عزیزانی که هرکدام به نحوی با حضور و همکاری بی‌دریغ خود، امکان اجرای این برنامه را فراهم نمودند و شادی و خنده را به کودکان و خانواده‌های سرو هدیه دادند:

خانم مهرام و خانواده، خانم کریم و خانواده، خانم افسانه محمودیان، آقای عرب‌زاده و خانواده، خانم شریف و خانواده، خانم مینا بختیاری و خانواده، خانم سمانه محمدی، خانم پروین اکبری فر، خانم کمالی،  آقای احمد تاجیک، آقای حسن تاجیک و خانم مریم بیرقی (مدیر نشر گیسا) بابت هدیه کتاب‌ها

جا دارد که از آقای فخاری که همیشه به بهترین نحو پشتوانه‌ی فعالیت‌های کانون هستند، بابت هماهنگی اتوبوس‌ها، شهربازی، سالن و موسیقی زنده تشکر ویژه‌ای داشته باشیم.

 

     

   

 

      

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color