شنبه, 02 دی 1396 ساعت 17:19

در و پنجره‌ی خانه‌ی هومن ساخته شد

 

 

خانواده‌ی هومن که زمستان سرد سال گذشته را به دلیل اینکه خانه‌شان در و پنجره نداشت و فقط  با پلاستیک محافظی پوشیده شده‌بود، به سختی گذراندند، امسال با نصب شدن در و پنجره زمستان را راحت تر سپری خواهند کرد.

 هومن پسر دوازده ساله تحت پوشش کانون است که در کودکی به علت ترکیدن گاز پیک نیک صورت و دستانش دچار حادثه شد و پس از این‌که تحت پوشش کانون قرار گرفت توانستیم با کمک حامی مهربانش هزینه عمل جراحی صورتش را برای چندین بار تامین کنیم .

 اکنون پس از گذشت چند سال چهره هومن کمی بهتر شده و توانسته بعد از چند سال به مدرسه برود، اما در آینده نزدیک باید دوباره تحت پیوند پوست قرار گیرد.

 قدردان لطف حامی عزیز و مهربان این کودک که با حمایت‌های بی‌دریغش، زندگی دوباره‌ای به این کودک داد، هستیم.

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color