سه شنبه, 28 آذر 1396 ساعت 00:00

گزارشی از کمک‌های ارسالی به آسیب دیدگان زلزله کرمانشاه

 

 

طی یک ماه گذشته، بخش اعظمی از فعالیت کانون بر جمع‌آوری کمک برای زلزله تلخ کرمانشاه متمرکز بود.

از تمام عزیزانی که از ساعتی پس از وقوع زلزله تا هنوز، صادقانه، نهایت همدلی را با آسیب دیدگان داشتند و ما را امین و رابط خود برای رساندن کمک‌هایشان انتخاب کردند، صمیمانه و خاضعانه سپاسگزاریم.

در طی این مدت علاوه بر کمک‌های غیر نقدی از جمله پتو، بخاری، شیرخشک، اقلام بهداشتی، کنسرو، لباس و غیره که حامیان عزیز اهدا نمودند و در چندین نوبت به منطقه فرستاده شد، کمک‌های نقدی واریزی برای تیم موج پیشرو (که زحمت خرید و انتقال و توزیع وسایل با ایشان بود) در مجموع معادل ۴۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان بود که به شرح زیر هزینه گردید.

۲۵ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان بابت خرید پتو. یک میلیون تومان خرید اقلام غذایی از جمله برنج و روغن و سایر مواد غذایی. ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید شیر خشک. یک میلیون و ۴۵۰ هزار تومان بابت خرید نایلون و فوم ضخیم. ۱۰ میلیون تومان هزینه خرید و حمل دو عدد کانکس. یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومن برای کمک در ساخت حمام و سرویس بهداشتی

 

سپاسگزاریم از همراهی صمیمانه:

همکاران شرکت آبفای منطقه یک تهران و استان به ویژه سرکار خانم‌ها منوچهری، نجاتی، احمدنسب، داوری، سهراب نیا، بلوری، حراف، داوریان، آقای مهندس عمادی

همکاران شرکت مهندسی توسعه نفت به ویژه سرکار خانم‌ها محمودیان، شریف، رایج، پورمند، پورزند

مدیریت (سرکار خانم دیهیمی)و پرسنل مهد کودک آفتاب

بنیاد خیریه ضامن آهو

مدیریت (سرکار خانم درجاتی) و پرسنل کیدز کلاب کناک

و دیگر عزیزان: فرزانه فرهمند، نسترن، سحر بوذری، نسرین محمودیان، مهری رودباری، مینا بختیاری، سولماز سپهری، فریبا تفقدی، فروزنده تفقدی، سهیلا جوینده، زهرابی، زینب، ارشیان، رامین، میترا عباسفرد، اعظم پرسته، فاطمه احمدی، علیرضا محمدی، دکتر فاضلی‌منش، مریم اقلیدی، دلارام ابوعامری، یاسمن، ندا رضوی، یوسف محمدی، ترکمان، ابوالحسنی، امید صبا، پیمان صبا، عمادی،  نوید رهبر، محبوبه

و دیگر مهربانانی که یا نامشان را نمی‌دانستیم و یا در اثر قصور ما نام‌شان از قلم افتاده است.

 

 

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color