سه شنبه, 11 مهر 1396 ساعت 10:49

توزیع ارزاق و نذری‌های اهدایی میان خانواده‌های تحت‌پوشش

همزمان با آغازین روزهای سال تحصیلی، بسته‌های ارزاق میان خانواده‌های تحت پوشش کانون سرو توزیع شد.

این بسته‌ها شامل برنج، ‌گوشت چرخ‌کرده و گوشت گوسفندی، روغن، ماکارونی، پنیر، خرما، حبوبات و رب بود.

علاوه بر این، گوشت دو رأس گوسفند نذری که از سوی حامیان کانون اهدا شده بود، در ایام سوگواری محرم بین مددجویان توزیع شد.

همچنین در پنج ماه گذشته، ۱۰۰ پُرس غذای گرم (نذر یکی دیگر از حامیان مهربان کانون) به وعده ناهار بچه‌های بی‌سرپرست سرو در روزهای آموزش، اختصاص یافت.

جا دارد از همراهی بی‌دریغ آقای دکتر لنگرودی و خانم‌ها پورمند، منوچهری، زندیه، قربان‌خان، طراوتی و دیگر عزیزانی که در تأمین هزینه‌های خرید ارزاق، کانون سرو را یاری کردند، صميمانه سپاسگزاری کنیم.

 

photo

photo

 photo

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color