شنبه, 23 ارديبهشت 1396 ساعت 15:46

آغاز مرحله چهارم پایش دندانپزشکی

مرحله چهارم پایش دندانپزشکی کودکان تحت‌پوشش کانون سرو، آغاز شد.

بر این اساس تعداد 9 نفر از کودکانی که در مرحله سوم، مشکل دندان‌هایشان حاد تشخیص داده شده بود به مرکز دندانپزشکی "دانشگاه آزاد" فرستاده شده و تحت معالجه قرار گرفتند.

این کودکان هم‌اکنون تحت‌نظر آقای دکتر "میکائیلی" هستند و پس از پایان دوره معالجه آنها با هماهنگی ایشان، بقیه بچه‌ها برای معالجه به این مرکز فرستاده می‌شوند.

 با سپاس فراوان از آقای دکتر "میکائیلی" و همکاران متخصصشان که با وجود مشغله کاری فراوان، ما را در این زمینه یاری می‌کنند.

▫️گفتنی است مرکز دندانپزشکی دانشگاه آزاد در خیابان پاسداران، نیستان دهم واقع شده است.

 

 

 

معرفی طرح درمان

این طرح مخصوص کودکانی است که به بیماری های مختلفی مانند سوء تغذیه، ناراحتی های کلیه، قلبی، گوارشی و بیمار های خاصی مانند ام اس یا سرطان مبتلا هستند و توانایی مالی برای تامین هزینه های درمان آنان وجود ندارد.

طرح سرپرستی مجازی

 در این طرح می توانید از بین کودکان بی سرپرست یا کودکان تک سرپرستی که از شرایط معیشتی مناسب برخوردار نیستند و یا کودکانی که والدینشان به دلایل مختلف امکان  سرپرستی از آن ها را ندارند، یک نفر را انتخاب کرده و مبلغی را به صورت ماهانه واریز نمایید. 

طرح توانمندسازی خانواده

در این طرح، خانواده های کودکان به صورت غیر مستقیم مورد حمایت قرار می گیرند. در درجه اول کمک به درمان بیماری های سخت افراد خانواده در اولویت قرار دارد، پس از آن رفع نیازهای اساسی خانواده مانند وسایل ضروری زندگی و سپس، سعی در توانمند سازی خانواده کودک برای رفع نیازهای مالی خویش است.

Body
Background Color
Top
Background Color
Text Color
Link Color
Background Image
Bottom
Background Color
Text Color
Link Color